ОСІНЬ, ЩЕДРА ТА БАГАТА

25 жовт. 2023
З 23 жовтня 2023 року в ЗДО ( ясла-садку)#20, традиційно проходить виставка осінніх композицій на тему: "Щедра осінь".

У виставці прийняли участь діти з батьками усіх вікових груп.
Овочі і фрукти, каштани, шишки, листя, та інші природні матеріали, якими так багата наша Україна, перетворилися на казкові галявини, улюблених героїв мультфільмів,  тварин, комах, птахів... На виставці можна побачити, щедрого їжачка із шишок, веселу гусеницю з листочків, дружну родину павуків з каштанів, леді Осінь в одязі з листочків та ягід, розлогу гілочку, яка розфарбована в різні кольори дивлячись на яку можна розповісти про ошатну, мінливу, іноді морозну, сонячну осінь,  високі казкові будинки з гілочок та рослин, аплікації з листя, натюрморти, яскраві букети, об'ємні композиції тощо.
У кожну роботу діти з батьками вклали частину своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного.
Висловлюємо щиру подяку всім батькам, хто виготовляв спільно з дітьми поробки, які дарують нам  гарний настрій.