Великодня листівка

29 квіт. 2024
Витоки творчих здібностей і обдарованості дітей на кінчиках їхніх пальців. Чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина. В.О. Сухомлинський

29.04.2024 року діти старшої чергової групи ЗДО (ясла-садок)№20, працювали над виготовленням Великодньої листівки. Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів. Аплікація – одне із самих улюблених занять дітей. Малюкам подобається щось вирізати з паперу, клеїти, фарбувати і в підсумку отримувати творіння, зроблене своїми руками. Світле свято Великодня - гарна нагода подарувати близьким радісні емоції та гарний настрій. І краще всього теплі почуття допоможе виразити створена своїми руками листівка, вона неодмінно залишить у пам’яті приємні святкові спогади.