6 трав. 2024

Великдень - велике свято

Великдень - це найсвітліше, найважливіше свято на весні, яке символізує відродження й оновлення та є давньою культурною традицією українців.
29 квіт. 2024

Великодня листівка

Витоки творчих здібностей і обдарованості дітей на кінчиках їхніх пальців. Чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина. В.О. Сухомлинський
26 квіт. 2024

Допоміжні засоби навчання-запорука підтримки дітей з ООП в освітньому процесі

Заклад дошкільної освіти(ясла-садок) № 20 значну увагу приділяє допоміжним засобам навчання. Фахівці груп з інклюзивною формою навчання використовують їх з метою когнітивного, моторного, соціального та комунікативного розвитку дітей з ООП.
24 квіт. 2024

25 квітня - Всесвітній день боротьби з малярією

Малярія – це інфекційне захворювання, яке спричиняють найпростіші з роду плазмодіїв. Передається людині при укусах комарів роду Anopheles (так званих «малярійних комарів»). Його симптомами є гарячка, озноб, сильне потовиділення, головний біль, ломота, нудота і блювання. Іноді ці симптоми можуть проявлятися кожних 48-72 години, залежно від того, яким є збудник хвороби і як довго людина хворіє на цю недугу.
22 квіт. 2024

Подорож планетою Земля

22 квітня 2024 року до міжнародного дня Землі в середній групі "Калинка" , вихователь Паламарчук А.О. провела заняття "Подорож планетою Земля".
12 квіт. 2024

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

З 8 квітня по 12 квітня в ЗДО # 20 в старшій черговій групі проводився Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: " Дарма не бійся, але стережися".
12 квіт. 2024

Тиждень безпеки життєдіяльності "Дарма не бійся, але стережися!"

У рамках тижня безпеки життєдіяльності "Дарма не бійся, але стережися!" 9 квітня 2024 року, у середній групі "Калинка", вихователь Полтавець Н.О. провела заняття "Сам удома".
4 квіт. 2024

У світі казки

4 квітня 2024 року в старшій черговій групі ЗДО # 20 вихователь Худяй Л. В. провела відкрите інтегроване заняття на тему: " У світі казки" ( розвиток мовлення, грамота, художня література).
29 бер. 2024

Обережно! Сезон кліщів розпочато!

Прокидається від зимового сну природа, а разом з нею – і кліщі, укуси яких можуть закінчитися такими захворюваннями, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт. До того ж різні види кліщів можуть бути також переносниками везикульозного рикетсіозу, поворотного тифу, марсельської лихоманки та ін.
28 бер. 2024

Вода

Вода! В тебе нема ні смаку, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуєшся, не відаючи, що ти таке. Не скажеш, що ти необхідна для життя, ти — саме життя, ти — найбільше багатство на Землі, але й найвибагливіше... Антуан де Сент-Екзюпері