31 жовт. 2018

Осінь кличе нас до парку

Дитячий туризм - невід’ємна частина навчально - пізнавальної діяльності дошкільників. Щоб помилуватися осіннім пейзажем 30 жовтня 2018 року в ДНЗ № 20 діти молодшої групи «Барвінок», разом з вихователем Малохатько Яніною Олександрівною, здійснили екскурсію до маленького парку який знаходиться на території закладу.
24 жовт. 2018

Осінь – це друга весна, коли кожен листочок, то є квітка. Альбер Камю

В ДНЗ № 20 вихователями І середньої групи «Ромашка» Худяй Л.В., Пісковою М.В. та музичним керівником Меньшиковою В.М. було проведено осіннє свято «День народження осені у кафе «Калинка».
17 жовт. 2018

Стежка до червоної квітки

10 жовтня 2018 р. в старшій групі «Дзвіночок» » ДНЗ №20, вихователем Осіповою О.М. була проведена літературна вікторина «Стежка до червоної квітки» метою якої стала популяризація творів В.О.Сухомлинського, а також розвиток творчих акторських умінь та уміння висловлювати власну думку.
10 жовт. 2018

У здоровому тілі здоровий дух

Осінь - казкова пора: різнобарвна,різнокольорова,чарівна але з холодами підвищується ризик захворювання серед дітей та дорослих. В холодний період року спостерігається погіршення стану здоров'я дітей.
3 жовт. 2018

Прогулянка з користю

Прогулянка на майданчик завжди цікава пригода для дітей. А ще вона сприяє оздоровленню малят, збагаченню їх знань про природу та різноманітні явища, проведенню дослідницької діяльності, де матеріал надає сама матінка – природа, а також сприяє розвитку уваги, пам’яті, уяви, мовленню. Саме тому 1 жовтня 2018р. в ДНЗ №20 діти середньої групи "Кульбабка" разом з вихователем Гребінюк Оленою Анатоліївною, під час прогулянки висадили деревця.
26 вер. 2018

Великий педагог сучасності

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це - видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. Він прогнозував майбутнє освіти, передбачав дефіцит емоційного спілкування, занепад етичної компетентності в суспільстві, тому, очевидно, так щедро в його творах представлене емоційне, естетичне виховання.
14 черв. 2018

Інформація для людей з особливими освітніми потребами

Інформацію про забезпечення вільного доступу людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення для отримання послуг.
4 трав. 2018

Безпека малюка

3 травня 2018 року в ДЗН (ясла-садок) №20 в ІІ молодшій групі «Ромашка» відбулася спортивна розвага на тему: «Знавці правил дорожнього руху»
25 квіт. 2018

Усі професії важливі й усі потрібні

Як виховати дітей працелюбними, соціально активними, відповідальними, щоб вони поважали людську працю та її результати? Звісно, передусім слід змалку залучати їх до посильної трудової діяльності, безпосередньо ознайомлювати з професіями найближчих дорослих.
11 квіт. 2018

Ми вітаємо усіх з Великоднем!

10 квітня 2018 року у середніх групах «Калинка» та «Дзвіночок» дошкільного навчального закладу № 20 відбулася музична розвага «Як дід з бабою до Пасхи готувалися».