20 бер. 2024

Облітав журавель

20.03.24 року у Закладі дошкільної освіти ( ясла-садок) # 20. Вихователем Осіповою О. М., старшої чергової групи було проведено комплексне заняття "Облітав журавель"(народознавство/розвиток мовлення). Метою якого є формування патріотичних почуттів через виховання поваги, любові до традиційного помешкання українців.
19 бер. 2024

Нітрати в ранніх овочах – небезпека для здоров’я

Ранні овочі та зелень – бажане природне джерело поповнення вітамінами нашого організму після зими. Але потрібно пам’ятати, що вони можуть не лише принести користі для здоров’я, а й нашкодити йому через підвищений вміст нітратів. Саме ці хімічні речовини часто використовують для прискорення росту й дозрівання рослин, особливо – тепличних.
21 лют. 2024

Ми - майбутнє України, вільної , квітучої країни

21.02.24р в ЗДО№20 в рамках атестації музичний керівник Бутова В.В. провела захід:"Ми - майбутнє України, вільної , квітучої країни".
16 лют. 2024

З Україною в серці

16 лютого 2024 р. вихователь Шкуратько Наталія Василівна провела заняття в молодшій групі тематичне заняття «З Україною в серці"
12 лют. 2024

Ротавірус - гостра сезонна вірусна інфекція

Ротавірусна інфекція – одна із форм кишкової інфекції, збудником якої є ротавірус людини з роду Rotavirus. Здебільшого ротавірусна хвороба виникає в холодну пору року (з листопада по квітень).
2 лют. 2024

Чарівний світ казок В.О. Сухомлинського

В старшій черговій групі ЗДО (ясла-садок)№20 вихователем Чорною Т.І., проведено інтегроване заняття на тему «Чарівний світ казок В.О. Сухомлинського»
29 січ. 2024

На варті здоров'я

29 січня в ЗДО ( ясла - садок) №20 в старшій черговій групі під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності на тему " Здоров'я - це благо, дане нам природою", відбулося інтегроване заняття на тему: "На варті здоров'я".
23 січ. 2024

23.01.2024 року в ЗДО № 20 в рамках атестаційної декади було проведено засідання профспільноти музичних керівників ЗДО на тему: «Розвиток креативності у дітей дошкільного віку на заняттях з музичного виховання шляхом використання інноваційних технологій під час гри на дитячих музичних інструментах».
18 січ. 2024

Радон: ризик і захист

Донедавна вважалося, що головну небезпеку для здоров’я людини становлять, насамперед, три чинники: забруднені повітря, вода і ґрунт. Зараз до них додається радон. Причому, якщо від загазованого повітря вулиць можна зачинити вікна у своєму домі, можливо встановити очисник повітря, то від радону у такий спосіб не заховаєшся.
5 січ. 2024

Новий штам коронавірусу «Pirola» в Україні

Незважаючи на те, що карантинні обмеження у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України відмінені, випадки цього захворювання продовжують реєструватись.