1 січ. 2024

СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ: ЯК УНИКНУТИ ХАРЧОВОГО ОТРУЄННЯ

Незабаром в Україну прийдуть різдвяні та новорічні свята. За традицією ми готуємо найсмачніші страви і у великому асортименті, проте в умовах війни та відключень світла така традиція може мати негативні наслідки у вигляді кишкових інфекцій та харчових отруєнь.
24 лист. 2023

Пам'ятаємо. Єднаємося. Перемагаємо.

До Дня пам'яті жертв голодоморів та роковин Голодомору 1932 - 1933 років, з метою виховання громадянської відповідальності, інтересу до історії своєї держави, формування співчуття до людської трагедії вихователями всіх вікових груп проведено ряд заходів.
21 лист. 2023

День Гідності та Соборності

День Гідності та Свободи- свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 р та Революції Гідності 2013р.)
20 лист. 2023

ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ А: ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ, СИМПТОМИ ТА ПРОФІЛАКТИКА

Вірусний гепатит А — це спричинене вірусом гепатиту А інфекційне захворювання, що вражає печінку. Це захворювання може мати як легкий, так і важкий перебіг.
16 лист. 2023

Пригоди звірят у лісі

З 13 по 17 листопада в ЗДО (ясла-садок) № 20 проходить тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «НАВЧІТЬСЯ СЬОГОДНІ, ЩОБ БУТИ В БЕЗПЕЦІ І ВИЖИТИ ЗАВТРА…» (ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ)
14 лист. 2023

Виставка дитячих малюнків спільно з батьками "Пожежна безпека очима дітей"

У рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності на тему: "Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці та вижити завтра!". 13 листопада відкрилася виставка дитячих малюнків, які діти намалювали спільно з батьками "Пожежна безпека очима дітей".
10 лист. 2023

Оленка україночка завітала до малят ясельної групи

10 листопада 2023 р. вихователь ясельної групи Табачук О.В.провела інтегроване заняття з розвитку мовлення та народознавства.
10 лист. 2023

Формування креативної особистості засобами музичного виховання

В рамках атестації 10.11.23 р.в закладі дошкільної освіти(ясла - садок)#20 музичним керівником Бутовою В. В. був проведений семінар на тему:"Формування креативної особистості засобами музичного виховання."
3 лист. 2023

Конкурс малюнків "Майбутній мільйонер"

З нагоди святкування Всесвітнього дня заощаджень, вихованці ЗДО (ясла-садок) #20 середньої групи "Калинка" взяли участь у конкурсі малюнків "Майбутній мільйонер".
3 лист. 2023

Оберіг Захиснику

Із вдячністю та повагою до наших Захисників... 03.10.2023 року діти старшої чергової групи ЗДО(ясла-садок)№20 спільно з педагогами власноруч створювали обереги для захисту наших воїнів.