5 квіт. 2018

Світле свято Великодня

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Звичай пекти паски та фарбувати яйця виник також дуже давно. Вихованці ІІ молодшої групи «Ромашка» разом із вихователем Пісковою М.В. також підготувалися до свята Великодня.
28 бер. 2018

Розвиток дітей «Квадратом Воскобовича»

23.03.2018р. в середній групі «Дзвіночок» ДНЗ № 20, вихователем Осіповою О.М., було проведено заняття з конструювання з використанням «Квадрата Воскобовича», який легко складається по лініях згину у різних напрямках та являє з себе двоколірний квадрат
21 бер. 2018

Формуємо культурно-гігієнічні навички змалку

Одним з пріоритетних завдань виховання дітей в дошкільному закладі освіти № 20 є виховання культурно-гігієнічних навичок дошкільників. Педагоги нашого закладу впевнені, що дотримання даних навичок є складовою культури поведінки людини, сприяють дотриманню гігієнічних вимог та збереженню здоров’я малюків.
14 бер. 2018

Весняні квіти

Діти старшої групи "Кульбабка" разом з вихователем Гребінюк О.А. залучились до творчості і створили своїми руками квіти у техніці орігамі.
7 бер. 2018

8 Березня – свято радості, любові, посмішок і тепла

Березень - перший місяць вес¬ни. Навесні народжується все пре¬красне. Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад № 20 завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 01.03. по 07.03.2018 року.
19 лют. 2018

Найбільше багатство – здоров’я

Здоров’я – це справжній дар. Ми повинні його берегти, шанувати та піклуватися про нього. Саме тому з 12 по 16 лютого 2018 року в ДНЗ № 20 в старшій групі «Кульбабка» було проведено Тиждень здоров’я. Мета якого – охоплення дітей різними формами фізичного виховання протягом тижня, активізація оздоровчої роботи на свіжому повітрі.
8 лют. 2018

«Будь яка справа — потрібна та цікава!»

7 лютого 2018 року, вихователем Чорною Т.І. старшої групи «Барвінок» ДНЗ № 20, була організована для дітей екскурсія до магазину.
23 січ. 2018

Сім’я врятує світ, якщо зуміє врятувати себе

Як усякий організований процес, сімейне виховання передбачає певну цілеспрямованість, наявність конкретних завдань. Оскільки в нашому суспільстві інтереси держави й батьків відносно виховання підростаючого покоління найчастіше збігаються, ціль і задачі суспільного й сімейного виховання в основному також є ідентичними. Саме тому, 23 січня 2018 року в ДНЗ № 20 відбулось засідання творчої групи на тему: «Використання в освітньому процесі нових, нетрадиційних форм роботи з батьками вихованців»
16 січ. 2018

Піклуємось разом

12 січня 2018 року в ДЗН (ясла-садок) № 20 в ясельній групі «Ягідка» тав ІІ молодшій групі «Ромашка» відбулася педагогічна зустріч з батьками вихованців на тему: «Блок особистісного спрямування»
10 січ. 2018

На розвагу до ялинки

09 січня 2018 року, в середніх групах «Калинка» та «Дзвіночок» дошкільного навчального закладу № 20, вихователі Репенько О.А. та Осіпова О.М. провели з дітьми розвагу «До ялинки завітаємо, разом з нею пограємо».