«Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!»

6 лист. 2019
З 04.11- 08. 11.19 року в ЗДО № 20 проходе Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему:«Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!»

У рамках тижня проходять найрізноманітніші заходи:

заняття з використанням мнемотаблиць та карток, рухливі ігри, дидактичні вправи, екскурсії до пожежної частини, музична розвага "Рім- тім-ті", робота з батьками.

Основна мета яких надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти грамотно.Таким чином діти мають змогу опрацювати провила безпечної поведінки, обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та формування уявлення про професію пожежного, причин виникнення пожежі в побуті та її наслідків, бережливого ставлення до збереження свого здоров’я.