Кольоровий день

8 лист. 2019
9 листопада 2019 року в ЗДО(ясел-садку) №20 проводився День кольору.

Основне завдання дня: зробити життєдіяльність дітей оптимально активною, насиченою, цікавою. Створювати позитивний емоційний настрій.

Вихователі всіх вікових груп направляли діяльність кожної дитини на досягнення освітнього результату, розвиваючи її творчий потенціал, самостійність, ініціативу. Протягом дня проходили інтегровані, комплексні заняття за темами: «Зелений світ» (ясельна група «Ягідка»), «Веселі краплинки» (ІІ молодша група «Дзвіночок»), «В гостях у сонечка» (середня група «Барвінок»), «Добре серце» (І старша група «Ромашка»), «Чистота і ніжність» (ІІ старша група «Кульбабка»).

На протязі дня вихователі з дітьми використовували колір по-різному, «опромінювали», «одягалися», «вдихали», медитували з ним. Застосовували «кольоровий пляж», експериментували, грали з кольором. Використовували кольорові тканини, прикладали їх до тіла. Надавали відповідної чарівності та викликали цікавість використання одноколірних іграшок, будівельного матеріалу, атрибутів до ігор тощо. У продуктивній художній праці діти зробили подарунки для найдорожчої людини.

Практичні знання, які вони здобули протягом дня, збагатили досвід малюків, розширили знання про таємниці кольорового світу.