Історія

В 1967 році відкрив двері для малят дитячий садок № 20 під тендітною назвою «Троянда».

Першим завідувачем була Карабовська Валентна Федорівна, яка згуртувала навколо себе творчих, ініціативних людей.

В 1992 році Валентину Федорівну змінила Шпак Людмила Федорівна, яка продовжила традиції гуманістичного виховання дітей.

У 1996 році садок отримав нову оселю – типове двоповерхове приміщення із просторими груповими кімнатами, окремими спальнями, музичною залою.

Весь тягар облаштування закладу взяла на свої плечі Кравченко Надія Василівна, яка зуміла організувати колектив, який не шкодуючи сил, енергії, власного часу працював і працює над створенням затишку для малюків.

З 2019 по 2021 р.р. директором закладу була Цибко Наталія Анатоліївна.

З 2021 року і по сьогоднішній день директор закладу - Светлічна Оксана Володимирівна. Роботу колективу закладу спрямовує на виховання дитини, здатної продовжувати навчання впродовж усього життя, досягати успіху, бути самореалізованою.

Дошкільний заклад постійно зміцнює та модернізує свою матеріально-технічну базу.