1 груд. 2017

Дітям про сестрицю – голубу водицю

14 листопада 2017 року в старшій групі «Кульбабка» в ДНЗ № 20 відбулося відкрите комбіноване заняття на тему: «Пригоди маленької краплини» (розвиток мовлення, художня література, природа).
22 лист. 2017

Надання першої медичної допомоги - вимога Правил Дорожнього Руху

На сьогоднішній день, коли навколо так багато відбувається аварій і нещасних випадків на дорогах, надання першої допомоги постраждалим є справою актуальним і дуже важливим. У даній статті ми спробували з’ясувати, якою має бути перша допомога, що потрібно робити, якщо раптом саме ви опинитеся на місці ДТП як свідок і багато іншого.
20 лист. 2017

Правила дорожнього руху

З 13 листопада по 17 листопада 2017 року ДНЗ (ясла – садок) № 20 в ІІ молодшій групі «Ромашка» проводився Тиждень безпеки життєдіяльності «Безпека на дорозі».
17 лист. 2017

Тиждень безпеки руху на дорогах

В середній групі «Калинка» дошкільного навчального закладу № 20 з 13 по17 листопада в рамках Тижня безпеки руху на дорогах було проведено ряд заходів, спрямованих на формування безпечної поведінки дошкільників під час дорожнього руху.
17 лист. 2017

Лиш той, хто про безпеку дбає, проблем в житті не має!

Транспорт – вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.
9 лист. 2017

Казковий дивосвіт В. Сухомлинського

7 листопада 2017 року ДНЗ (ясла – садок) № 20 в ІІ молодшій групі «Ромашка» проведено інтегроване заняття на тему: «Подорож по країні казок В. Сухомлинського» (розвиток мовлення, природа, художня література, ліплення).
1 лист. 2017

«Знає хай дитина кожна - жартувати з вогнем не можна!»

27 жовтня 2017 року, вихователями Чорною Т.І., Шкуратько Н.В., була організована екскурсія до міської пожежної частини для дітей старшого дошкільного віку груп «Барвінок» та «Кульбабка» ДНЗ № 20.
30 жовт. 2017

Міський семінар-практикум для вихователів-методистів та практичних психологів ДНЗ

26.10.2017 року в ДНЗ № 20 було проведено семінар-практикум для вихователів-методистів та практичних психологів ДНЗ м. Олександрії на тему: «Взаємодія методичної та психологічної служб в ДНЗ»
24 жовт. 2017

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою

Але найбільш чаруючими і гарними постають перед нами осінні дерева та кущі. Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. Вже не почуєш веселих пісень дзвінкоголосих пташок. З дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. Воно замріяно кружляє у повільному таночку, поки тихо долетить до землі. Приємно йти доріжкою, коли під ногами лагідно шарудить різнобарвний килим осені.
12 жовт. 2017

Щедра осінь прийшла, радість дітям принесла

11 жовтня 2017 року в середній групі «Калинка» дошкільного навчального закладу № 20 відбулося відкрите комплексне заняття на тему: «Дарунки осені».