13 груд. 2018

Тренінгове заняття на тему: «Повір у себе»

12.12.2018 в ДНЗ № 20 практичним психологом Жовтоштан М.М. було проведено тренінгові заняття на тему «Повір у себе».
5 груд. 2018

Зимові розваги дітей

Ось і настала довгоочікувана зима. А разом з нею і прийшов час веселих зимових розваг.Діти завжди з нетерпінням чекають снігу, адже ігри із снігом люблять усі.
28 лист. 2018

Прості добрі справи

28 листопада 2018 року в молодшій групі «Барвінок» дошкільного навчального закладу № 20 вихователь Чорна Т.І., провела інтегроване заняття на тему «Чи всі птахи відлітають у вирій?», спрямоване на розвиток у дітей пізнавального інтересу до рідної природи, виховання любові до птахів.
22 лист. 2018

Твій друг – безпечний рух!

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Відстані між районами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту.
21 лист. 2018

Хліб нам дає життя

20 листопада 2018 року в ДЗН (ясла-садок) № 20 в І середній групі «Ромашка» проведено комплексне заняття на тему: «Хліб – наше багатство» (ознайомлення з довкіллям, природа, народознавство).
14 лист. 2018

Успіх малят - тісна співпраця батьків та вихователів.

07 листопада 2018 в ясельній групі «Ягідка» ДНЗ № 20, вихователь Табачук О.В. провела Майстер – клас по виготовленню «Нет – бука» (в пер. з англ. книга на колінах).
7 лист. 2018

Виховуємо любов до неньки України

07 листопада 2018 року в старшій групі «Калинка» дошкільного навчального закладу № 20 вихователь Репенько О.А. провела відкрите комплексне заняття на тему «Україна – моя Батьківщина»
31 жовт. 2018

Осінь кличе нас до парку

Дитячий туризм - невід’ємна частина навчально - пізнавальної діяльності дошкільників. Щоб помилуватися осіннім пейзажем 30 жовтня 2018 року в ДНЗ № 20 діти молодшої групи «Барвінок», разом з вихователем Малохатько Яніною Олександрівною, здійснили екскурсію до маленького парку який знаходиться на території закладу.
24 жовт. 2018

Осінь – це друга весна, коли кожен листочок, то є квітка. Альбер Камю

В ДНЗ № 20 вихователями І середньої групи «Ромашка» Худяй Л.В., Пісковою М.В. та музичним керівником Меньшиковою В.М. було проведено осіннє свято «День народження осені у кафе «Калинка».
17 жовт. 2018

Стежка до червоної квітки

10 жовтня 2018 р. в старшій групі «Дзвіночок» » ДНЗ №20, вихователем Осіповою О.М. була проведена літературна вікторина «Стежка до червоної квітки» метою якої стала популяризація творів В.О.Сухомлинського, а також розвиток творчих акторських умінь та уміння висловлювати власну думку.